Obnova dat z SD karty

Březen 15th, 2010

Strávili jste perfektní dovolenou, ale namísto krásných barevných fotek jste si přivezli porouchanou paměťovou kartu, na které byly uloženy fotky a videa nezapomenutelných zážitků? Nevěšte hlavu, máme pro Vás řešení! Obnova dat z SD karty od Datahelpu Vám pomůže získat zpět drahocenná videa a fotky z dovolené.

Obnova dat z SD karty je jednou ze specializací, kterými se Datahelp zabývá již od svého založení. Obnova dat z SD karty se týká všech známých výrobců a typů paměťových karet (SD, mikroSD, MMC, Xd, Memory Stick, CF). Zatímco obnova dat z disku může zabrat až několik hodin, díky naší dlouholeté zkušenosti si můžete být jisti, že obnova dat z SD karty zabere i méně než hodinu (v závislosti na velikosti SD karty, obvykle Vám obnovená data dodáme následující den). Kvalita obnovy dat z SD karty, kterou k nám přinesete, je zaručena, neboť projde rukama profesionálů a zkušených techniků. Vaše data se pokusíme obnovit tím nejvhodnějším způsobem, což znamená, že Vaši SD kartu vyždímáme na maximum.

Obnova dat z SD karty u Datahelpu probíhá s pomocí specializovaných nástrojů, pomocí nichž dokážeme celý proces obnovy dat podstatně zkrátit. Obnova dat z SD karty není jedinou specializací Datahelpu – obnova dat z disku, případně obnova smazaných fotek pořízených například na Vaší dovolené nám jde stejně dobře. Pokud se Vám doma povaluje poškozená SD karta nebo víte, že někdo z Vašich blízkých má problém s kopírováním nebo zapisováním na pevný disk nebo SD kartu, obraťte se na Datahelp. My Vám rádi pomůžeme!

Chcete-li zachránit Vaše data, kontaktuje Datahelp.

Komentáře

Komentáře